Bu yazımı gözyaşları içinde yazıyorum. Bu vicdana sayın yetkililerinde sahip olmasını istiyorum.  Boşanma davalarında erkekleri bir cani olarak gören sayın hâkimler son günlerde yaşanan olaylarda sizinde katkınız olduğunuzu biliyormusunuz? Anne şefkati diye anneyi hiç araştırmadan velayeti anneye verdiğiniz çocuklarımız şu an ne durumda biliyormusunuz? Bilmiyorsanız sizi öernekleriyle biraz hatırlatayım belki o merhamet duyguları sizlerde de oluşuruz. Cani olarak gördüğünüz babalar hakkında karar verirken biraz daha adaletli düşünürsünüz. İşte sizlerinde katkı sağladığınız olaylardan dolayı çocuklarımızın başına gelen olaylar bunlar sadece bir kaçı…

Daha 10 yaşındaydı annesi babası ayrıydı velayet annedeydi…

 

HENÜZ 12 YAŞINDAYDI TEK SUÇU VELAYETİ ANNEDE  OLMASIYDI..

vli ve 2 çocuk babası Güven Y., E.Y.’yle 5 yıl birliktelik yaşadı. Çiftin arası bozuldu. Güven Y., kadının 12 yaşındaki kızı E.D.’ye cinsel istismarda bulunup hamile bıraktı. Oyun çağındaki E.D., 12 yaşında anne oldu.

 

TEK SUÇU VELAYETİ ANNEDE OLAN ÇOCUĞUNU GÖRMEKTİ.

Niğde Çocuksuz Bırakılan Babalar ve Çocuk Hakları Derneği Başkanı Ali Selman Işık çocuğunu teslim edeceği gün kayın biladeri tarafından darpedildi.

ANNE SEVGİLİSİNİ BERATCAN’I HUNHARCA ÖLDÜRTTÜ ANNE ŞEVKATLİ KADINMIŞ

Tutuksuz sanık Türkan Karakütük’ün savunmasını kabul etmeyen tutuksuz sanık Ersin Kaşıkçı ise sorgusunda, Beratcan’ın annesiyle olan ilişkisini bildiğini söyledi. Kaşıkçı, “Türkan bana, Beratcan’ın ilişkiyi gördüğünü, babasına söylemekle tehdit ettiğini söyledi. Bu çocuk başımıza iş açacak, kocam duyarsa ikimiz de mahvoluruz. Çocuğu bir şekilde hallet, gerekirse öldür”

 

Kayıp çocuğu annesinin sevgilisi öldürmüş

Gaziantep’te bir anne, sevgilisinin öldürdüğü 6 yaşındaki öz çocuğunu bahçeye gömüp, polise kayıp ihbarı yaptı. Olay akıllara, Kartal’da yaşanan Beratcan vakasını getirdi.

Kaybolan Çiçekler 12 Haziran’da Sıla bulundu. Sıla neden evi tek etmiş biliyormusunuz? Annesinin sevgilisi tarafından yıllarca tacize uğramış. anneye söylemiş ama o kızını değil adama inanmış.ne kadar şefkatli bir anneymiş değilmi?

 

BİR POLİS MEMURU BABA YILLARDIR KIZLARININ SESİNİ DUYMAYAN SADECE ŞUBAT VE YAZ AYLARINDA ZORLA ÇOCUKLARINI ALABİLEN BİR BABA . ÇOCUKLARI İÇİN ÇEKMEDİĞİ KALMAYAN BİR BABA. VERDİĞİNİZ KARARLARLA SİLAHI BİLE ALINARAK TERÖRLE MÜCADELE ETMİŞ BİR BABA. NE KADAR İÇİNİZ RAHAT ŞİMDİ?

BUNLARDA YILLARCA ÇOCUKLARINI GÖREMEYEN GÖRSELER BİLE EŞYANIN BİLE HACZEDİLEMEDİĞİ BİR ÜLKEDE ÇOCUKLARINI HACZETEN BABALAR.EVLATLARI BABALARINDAN AYIRDIĞINIZ İÇİN VİCDANINIZ RAHATMI?

 

YUKARIDA OLAYLARIN HEPSİNİN ALTINDA ANNE VAR. HANİ SİZİN  ŞEFKATLİ ANNELER DİYE BAHSETTİĞİNİZ KİŞİLER. ATIK YETER ÇOCUKLARIMIZ DAHA ÇOK MAĞDUR OLMASIN

Kaynak : http://www.egemuhalif.com/kose-yazisi/48/yeter-artik-birakin-su-anne-sefkati-masallarini.html

 

Tags: , , , , , , , , , , , , ,